Ogłoszenie

Google+

#1 2015-04-22 14:34:19

Cira

Piszący

Zarejestrowany: 2015-04-22
Posty: 10
Punktów :   

Rozkmina

Ewolucja może się potoczyć w dwie strony, dla ludzkości chwilowo lepszą, oraz do złudzenia przypominającą lepszą. Kiedy byłem małym jakoś nie jarałem się robotami, no kiedyś być może one będą codziennością. A kto się jara codziennością? Mama zawsze mi mówiła że człowiek musi żyć w luksusie, a co gdyby każdy w takim luksusie żył? Dawno dawno temu za górami za lasami ludzie mieli niewolników, który po prostu im usługiwali. Teraz są nasze czasy, gdy praktycznie niewolników nie ma. To kto ma nam zapewnić luksus? To co stworzymy, czyli tak jak wspominałem wcześniej, to co mnie nie jara. My tworzymy coś co powinna tworzyć matka natura, czyli coś z rozumem, coś z kartą pamięci, coś z duszą. Kiedyś dojdzie do tego że roboty będą naszymi codziennymi niewolnikami. A kiedy im będziemy dawać coraz więcej pamięci, coraz więcej wytrwałości stworzymy swoje dzieło. Stworzymy nie coś tylko kogoś, z duszą i ambicjami które prędzej czy później przestanie usługiwać grubym lumpom z niskim ilorazem inteligencji. (Bo nie będziemy się uczyć, nasze dzieci też nie, i wnuki wnuków będą się rodzić z mniejszym mózgiem.) I tak nastąpi bunt i koniec ludzkości.  (Oczywiście może być też tak że np. będziemy powstawać sztucznie z probówek z określoną masą ciała i ilorazem inteligencji) Teraz przedstawiłem wam jedną z dwóch opcji, czyli chwilowo lepszą. Teraz pora na tą do złudzenia przypominającą lepszą. Nikt nam nie bedzie służył, będziemy dalej się rozwijać. Nasz mózg będzie większy i większy aż w kocu uświadomimy sobie że ciało to tylko siedlisko chorób, i je opuścimy stając się tak naprawde niczym. A biorąc pod uwagę że teoria ewolucji jest prawdziwa, to my jesteśmy teraz tymi którzy byli kiedyś dla naszych kochanych bogów małpami. Teraz małpy z którymi robimy selfie na instagrama będą za miliony lat ludźmi, którzy albo zamienią się w bogów, albo stworzą rooty. Ale co będzie z nami jako dzisiejszą ludzkością?


Kilka słów na koniec: Ta rozkmina to tylko rozkmina, nie zachęcam do wierzenia w nią o i tak to co się stanie za miliony lat nas nie dotyczy. Plus nie wiedziałem za bardzo w jakim dziale ją napisać, więc niech admini przeniosą jeżeli trzeba. Napiszcie jak wam się ta rozkmina podoba, czy się zgadzacie, czy pominąłem jakiś ważny aspekt?


To mój komiks, robię dym bez staffu wersem
Poślę słabych łaków do piachu jak Sandman
Z obłędem kładę na zwrotki pożogę, palę bloki
Mam fajną laskę i jadę po dobrym torze #Loki

Offline

 
Zadaj pytanie on-line Google+

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twisted.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.biolus.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.bushi.pun.pl